Aktīvā pozīcija: Sākums PĒTĪJUMS PAR BŪVNIECĪBAS NOZARES DIGITALIZĀCIJU

Aktualitātes

Atsaucoties Ekonomikas ministrijas un Būvniecības valsts kontroles biroja aicinājumam, LEEA aicina biedrus piedalīties apjomīgā aptaujā par Latvijas būvniecības nozares digitalizāciju Latvijā - Lielā BIM Skaitīšana – pētījums par būvniecības nozares digitalizāciju Latvijā".

Aptauja, kura veidota, sadarbojoties Ekonomikas ministrijai, VAS "Valsts nekustamie īpašumi", Būvniecības valsts kontroles birojam , AS "RB Rail" un SIA BIM Solutions, veidos izpratni par Latvijas būvniecības tirgus dalībnieku līdzšinējo pieredzi digitalizācijā, dalībā BIM projektos, jaunāko tehnoloģisko iespēju izmantošanu ikdienas darbu veikšanai un komunikācijai gan savā starpā, gan ar valsts un pašvaldību iestādēm.

Pētījuma rezultātā iegūtā detalizētā informācija tiks izmantota nozares attīstības veicināšanai, liekot uzsvaru uz digitālo rīku apgūšanu un plašāku pielietošanu ikdienā, tādejādi uzlabojot produktivitāti, projektu caurspīdīgumu un veikto darbu efektivitāti.

Aptauja notiek interneta vietnē www.lielabimskaitisana.lv , kur pēc datu apkopošanas arī tiks publicēti aptaujas rezultāti.

Aktīvā pozīcija: Sākums PĒTĪJUMS PAR BŪVNIECĪBAS NOZARES DIGITALIZĀCIJU