Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas (LEEA) valde ir pieņēmusi lēmumu asociācijas izpilddirektora amatā iecelt Gunāru Valdmani, savukārt asociācijas līdzšinējais izpilddirektors Kārlis Briņķis turpinās darbu LEEA valdē.

       Pārmaiņas LEEA ir saistītas ar asociācijas valdes pieņemto lēmumu izvirzīt organizācijai jaunus darba uzdevumus – sabiedrībā un politiķu vidū aizvien vairāk aktualizējoties diskusijām par vairākiem enerģētikas politikas attīstības jautājumiem, aizvien nepieciešamāka kļūst arī enerģētikas un energobūvniecības nozarē strādājošo ekspertu aktīvāka iesaistīšanās publiskās debatēs un nozarē strādājošo uzņēmumu un to darbinieku interešu pārstāvība sabiedrībā.

G.Valdmanis līdz šīm pildīja Ekonomikas ministrijas Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktora vietnieka pienākumus, bet iepriekš ir bijis žurnālists Latvijas Radio un vairākos drukātajos preses izdevumos (“Diena”, “Dienas Bizness”) un ziņu aģentūrās, kā arī guvis pieredzi privātajā uzņēmējdarbībā, no 2005. gada līdz 2012. gadam vadot informācijas pakalpojumu uzņēmumu SIA “Mediju Monitorings”.

G.Valdmanis ir ieguvis politikas zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē un ir arī vairāku drošības un ekonomikas politikas jomām veltītu publikāciju autors, savukārt šobrīd iegūst izglītību enerģētikas un vides politikas specialitātē Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes vides zinātnes maģistra studiju programmā.

 

Papildus informācija:

Gunārs Valdmanis

Tālrunis: +371 67729300

Mobilais tālrunis: + 371 29444780